Dofinansowania

Nasze szkolenia są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Baza Usług Rozwojowych to platforma, na której znajdują się informacje o szkoleniach i usługach rozwojowych, do których można otrzymać dofinansowanie.

Jeśli wybranego przez Ciebie szkolenia nie znajdziesz w Bazie Usług Szkoleniowych, zadzwoń: +48 537 252 101

Szkolenie mnri integracja odruchów wzrokowo-słuchowych

Jak otrzymać dofinansowanie

Mamy nadzieję, że poniższe informacje na temat dofinansowań z BUR pomogą Państwu uzyskać dofinansowanie na wybrane szkolenia.

Krok pierwszy

Z

Zgłoś się na wybrane szkolenie na stronie https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/uslugi/szukaj, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zaznacz, że chcesz ubiegać się o dofinansowanie przez BUR (Bazę Usług Rozwojowych)

Krok drugi

Z

W opisie wybranego szkolenia znajdź i kliknij link ”Szkolenie w BUR”, po wejściu na stronę BUR pobierz PDF usługi (na dole strony).

Krok trzeci

Z

Skontaktuj się z Operatorem w swoim województwie  https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie.

Z

Zgłoś się do niego z numerem naszej usługi [zdjęcie karty szkolenia, z numerem usługi] który znajduje się w pobranym PDF usługi.

W biurze wybranego Operatora uzyskasz szczegółowe informacje i pomoc w procesowaniu wniosku o dofinansowanie wybranego szkolenia.

agsdix-fas fa-info

W zależności od Operatora, proces rozpatrywania wniosków może potrwać 2 tygodnie. Zachęcamy do planowania formalności z odpowiednim wyprzedzeniem.

agsdix-fas fa-info

Wniosek o dofinansowanie usługi rozwojowej znajdziesz na stronie internetowej swojego operatora.

agsdix-fas fa-info

Nie płać za szkolenie przed podpisaniem umowy o dofinansowanie z Operatorem funduszy.

Krok czwarty

Z

Po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu i podpisaniu umowy zarejestruj się na wybrane szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych oraz zapłać za szkolenie zgodnie z wytycznymi otrzymanymi przez Operatora.

Krok piąty

Z

Po zakończonym szkoleniu, wypełnij przesłaną przez administratora BUR ankietę oraz zgłoś się do swojego operatora, w celu rozliczenia projektu i uzyskania dofinansowania.

Powodzenia!

Życzymy pozytywnego rozpatrzenia wniosku o dofinansowanie!