Anna Bany

Absolwentka filozofii, arteterapeutka i terapeutka ciała w nieustającym rozwoju. Zafascynowana układem nerwowym oraz wszystkim, co może go wspierać.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń z nurtu pomocy psychologicznej, pracy z ciałem, terapii ekspresyjnych oraz twórczych technik rozwoju.

Renata borowiecka

„Gdyby miękkość była słabością, kwiaty nigdy by nie urosły.”

– Amna Dhanani

Renata borowiecka
agsdix-fas fa-user-graduate

Anna Bany

Praktyka

W swojej praktyce korzysta z różnych technik i metod, m.in.: terapii czaszkowo-krzyżowej metodą biodynamiczną wg Andrei Axt (Canada), Bodyfulness – uważne ciało, terapii neurotaktylnej, teorii poliwagalnej oraz terapeutycznej pracy z ciałem, mającej na celu regulację i wsparcie układu nerwowego, Gentle Bio-Energetics, technik mindffulnes i współczucia, arteterapii anatomicznej Korart, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz pracy z symbolem, baśnią i snem.

Poszukiwaczka i nauczyciel

Poszukiwaczka możliwości i sił, jakie tkwią w każdym z nas. Zafascynowana tym, jak poprzez ciało, język symboli, sztuki i baśni możemy docierać do wskazówek i odpowiedzi, czekających w nas na odkrycie.

Uczy siebie i innych uważnego wsłuchiwania się w opowieści ciała – z całą jego historią, zapisaną językiem napięć, zmęczenia, braku przepływu i lekkości oraz jego niezwykłych zasobów: siły i witalności.

Renata borowiecka

Spotkania i warsztaty

Prowadzi spotkania i warsztaty, pomagające w uwolnieniu nagromadzonych warstw napięć i w poszukiwaniu wszystkiego, co daje oparcie i bezpieczeństwo, aby łatwiej budować bliższe relacje ze sobą, z innymi i światem.

Kolekcjonuje wszystko to, co wspiera.